To ja, Kasia

Wiem, że nie miałam specjalnie okazji przedstawić się. Wiecie o mnie tyle, że jestem miłośniczką zwierząt. Nie chciałam zaczynać od peanów na cześć swojej osoby, ale stwierdziłam, że fajnie byłoby skrobnąć coś o sobie-od siebie. :)
Mam 24 lata i od dziecka otaczały mnie zwierzęta. Wynika to z faktu, iż dużo czasu spędzałam na wsi u dziadków, gdzie mogłam zaobserwować kury i ich małe żółte kurczątka, świnki, krowy czy gęsi. Na tyle, ile byłam w stanie, pomagałam przy różnych pracach związanych ze zwierzętami, co zapewne w większości przypadków było raczej przeszkadzaniem połączonym z obserwacją. ;) Po powrotach z tych wyjazdów do miasta, w którym mieszkałam, ogarniał mnie smutek, że nie ma tego całego zwierzyńca ze mną. Zachciałam mieć coś swojego i okazało się, że możemy przygarnąć kotka. Moja radość była nie do opisania. :) Obecnie, jak już wspominałam, posiadam upartego basseta, którego kocham całym sercem. Zwierzęta są moją absolutną miłością. Cenię w nich to, jak bezgranicznie potrafią pokochać człowieka. To chyba tyle z mojego życiorysu, mam nadzieję, że w przypadku Waszych doświadczeń ze zwierzakami też było podobnie – sielsko i anielsko. ;)

1

2

3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>